Przejdź do głównej zawartości

News: Najmłodsza w historii pilotka Boeinga 777.

Na zdjęciu: samolot linii lotniczych Air India


Historia Anny Divya pokazuje, że jeśli czegoś bardzo pragniemy to nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ważne jakie przeciwności staną nam na drodze możemy spełniać swoje marzenia. 30 letnia Anny Divya z Indii została właśnie najmłodszą na świecie pilotką Boeinga 777 czyli największego dwusilnikowego samolotu pasażerskiego. Chociaż środowisko nieprzychylnie odnosiło się do jej pasji, a rodzice nie byli przygotowani na duży wydatek z jakim wiązało się opłacenie szkoły Anny dopięła swego.


W wieku 17 lat Anny wstąpiła do szkoły dla pilotów Indira Gandhi Rashtriya Uran Akademi w Indiach, zdobyła stypendium, a szkolenie ukończyła w wieku 19 lat. Pilotka zawodowo związana jest z linią Air India, w której rozpoczęła karierę na samolotach Boeing 737.  Dziś, jako pilot Boeinga 777 lata m.in do Nowego Jorku czy Chicago. 


Źródło: instagram anny_divya

Komentarze

  1. Ever wanted to get free Google+ Circles?
    Did you know you can get these AUTOMATICALLY AND TOTALLY FREE by using Like 4 Like?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

8 pomysłów na weekend za granicą. Gdzie polecieć z Warszawy?

Na mojego maila i fb wpadają pytania: "Dokąd można polecieć w piątek wieczorem i wrócić w niedzielę?" "Gdzie wybrać się na weekend?", "Jak tanio spędzić weekend za granicą?". Do tej pory jakoś nie było czasu odpowiedzieć na te pytania. Teraz nastał właśnie ten moment. Specjalnie dla Was przeanalizowałam grafik lotów tanich linii lotniczych i zebrałam wszystko w całość. W tym wpisie znajdziecie inspiracje do wielu weekendowych wypadów za grosze. Zaczynamy!

EDIT: Nie sądziłam, że ten post spotka się z tak dużym zainteresowaniem. Najnowsze pomysły na loty na weekend znajdziecie korzystając z hasztaga bilety lotnicze na weekend.  

Do Kolonii możecie polecieć Ryanair z Modlina. Wylot w piątek o 22, powrót w niedzielę przed 20.  Bilety można kupić już za około 78 zł w obie strony.
Kup bilet na weekend 25-27.03.2016

Co za ceny! Bilety Ryanair od 26 zł w obie strony!!!

Ryanair zaszalał i mamy dla Was kilka ciekawych propozycji za grosze! Śpieszcie się. Bilety w takich cenach sprzedają się bardzo szybko. Bilety możecie wyszukać na stronie przewoźnika lub zarezerwować je z bezpośrednich linków poniżej. 
Warszawa - Londyn 42 zł (15-17.04.2017)

Zarezerwuj lot
Warszawa - Dublin 78 zł (16-23.04.2017) Zarezerwuj lot
Gdańsk - Sztokholm 26 zł (4-5.04.2017)

Zarezerwuj lot 
Katowice - Hamburg 26 zł (5-10.04.2017)
Zarezerwuj lot
Kraków - Lamezia 68 zł (2-6.04.2017) 
Zarezerwuj lot
Aktualizacja 14:37

Kraków - Sztokholm 68 zł (11-16.04.2017)

Zarezerwuj lot

Gdańsk - Vaxjo 26 zł (6-9.04.2017)

Zarezerwuj lot

Gdańsk - Dublin 78 zł (16-23.04.2017)

Zarezerwuj lot

Erasmusie! Będziesz latał taniej z Ryanair!

Dzisiejszy poranek przynosi nam bardzo dobre wieści. Zniżka studencka na bilety lotnicze? Czemu nie! Irlandzka linia lotnicza Ryanair zdecydowała się na wprowadzenie zniżek dla studentów. Już od września czeka nas mini cenowa rewolucja. Studenci będą mogli liczyć na 15 % zniżki i darmowy bagaż rejestrowany. We wtorek w Brukseli zostało podpisane porozumienie w tej sprawie z ESN.
Co ważne ze zniżki będą mogli skorzystać wszyscy studenci biorący udział w wymianie studenckiej (a nie tak jak wcześniej spekulowano tylko wolontariusze Erasmus Student Network). Ze zniżki będzie można skorzystać 8 razy w roku. Aby kupić tańszy bilet będziecie musieli posiadać ESNcard wydawaną przez Erasmus Student Network.
Jak możemy przeczytać na stronie esn.pl karta ESNcard jest kartą członkowską, która funkcjonuje również jako karta zniżkowa uprawniająca do skorzystania z licznych rabatów m.in na bilety do kina, teatru, zniżki w barach i klubach itp.